KONTAKTID & MÜÜK

Agenda PRO OÜ
Reg: 10184372
KMKR: EE100036026

Savimäe tn 6, 60534, Vahi alevik,
Tartu vald, Tartu maakond

Tel: +372 733 6336; +372 512 0737
agenda@agenda.ee

Swedbank: EE982200221010038757
Swift: S.W.I.F.T.: HABAEE2X

Storewell - Säilituskarpidega sahtlisisud
www.storewell.ee 

Itaalia veinid - Elu on liiga lühike, et juua halba veini
www.vino.ee

Tartu kontor ja ladu
Savimäe 6, Vahi alevik,
Tartu vald, Tartumaa 60534

Tel: +372 5120737
agenda@agenda.ee

Avatud: E-R: 9:00 - 17:00 (v.a riiklikud pühad)

 

Hea klient!

Kontor on seoses Covid-19 laialdase leviku tõttu suletud ning tellimusi ja päringuid käsitleme telefoni või e-posti teel.

Palun saata tellimused e-postile agenda@agenda.ee

Kontakttelefonid:

Tellimused: +372 512 0737 Irina Ränkel

Päringud: +372 514 4840 Marek Marga ja +372 514 8303 Siim Orlovski

Kauba väljastamine, ette tehtud tellimustele, toimub laoukse kaudu, palun koputa uksele või helista +372 512 4315 või +372 513 2203.

Püsigem terved!


 

 

 

Agenda PRO OÜ Tallinna ladu ja kontor, aadressil Pärnu mnt 160F, Tallinn, on suletud. Uued esindusruumid on valmimas 2021 aasta lõpus.


 

Kaimar Mölder
Juhatuse liige

GSM +372 504 9949
e-post: kaimar@agenda.ee

Marek Marga
Müük ja tehniline tugi

GSM +372 514 4840
e-post: marek@agenda.ee

Siim Orlovski
Müük ja tehniline tugi

GSM +372 514 8303
e-post: siim@agenda.ee

 

Irina Ränkel
Müügiassistent

Tel +372 733 6336
e-post: irina@agenda.ee

Kevin Kalmus
Tartu lao juhataja

Tel +372 733 6335
e-post: kevin@agenda.ee

Külliki Põldoja
Raamatupidaja

Tel +372 733 6337
e-post: kylliki@agenda.ee