KONTAKTID & MÜÜK

Agenda PRO OÜ
Reg: 10184372
KMKR: EE100036026

Savimäe tn 6, 60534, Vahi alevik,
Tartu vald, Tartu maakond

Tel: +372 733 6336
agenda@agenda.ee

Swedbank: EE982200221010038757
Swift: S.W.I.F.T.: HABAEE2X

Storewell - Säilituskarpidega sahtlisisud
www.storewell.ee 

Itaalia veinid - Elu on liiga lühike, et juua halba veini
www.vino.ee

Tartu kontor ja ladu
Savimäe 6, Vahi alevik,
Tartu vald, Tartumaa 60534

Tel: +372 5120737
agenda@agenda.ee

Avatud: E-R: 9:00 - 17:00

 

Tallinna esindus
Pärnu mnt 160F, Tallinn,
​Harjumaa 11317

Tel: +372 502 6838
agenda@agenda.ee

​Avatud: E-R: 9:00 - 17:00

 

 


 

Kaimar Mölder
Juhatuse liige

GSM +372 504 9949
e-post: kaimar@agenda.ee

Marek Marga
Müük ja tehniline tugi

GSM +372 514 4840
e-post: marek@agenda.ee

Siim Orlovski
Müük ja tehniline tugi

GSM +372 514 8303
e-post: siim@agenda.ee

 

Marko Liiv
Müügiesindaja (Kemion, tolmu ja libedusetõrje)

GSM +372 512 4315
e-post: marko@agenda.ee

Irina Ränkel
Müügiassistent

Tel +372 733 6336
e-post: irina@agenda.ee

Kevin Kalmus
Tartu lao juhataja

Tel +372 733 6335
e-post: kevin@agenda.ee

 

Alar Mäesalu
Müügiesindaja (Bostik, liimid ja tihendmassid)

GSM +372 502 6838
e-post: alar@agenda.ee

Külliki Põldoja
Raamatupidaja

Tel +372 733 6337
e-post: kylliki@agenda.ee

Maire Veersalu
Finantsist

Tel +372 733 6331
e-post: maire@agenda.ee